Koltuk Tamiri

Koltuk Tamiri

Evlerde kullanılan koltuklar genellikle pahalı ve konfor yönüyle oldukça rahat koltuklardan oluşur. Bu koltuklar uzun süreli kullanım nedeniyle bozulabilir veya koltuk aksamında çeşitli problemler yaşanabilir ancak biz firma olarak sizlere yeni koltuk almanızın yerine mevcut koltuğunuzun tekrar kullanılabilir hale gelmesi için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Koltuklarınızda meydana gelen deformeler, yırtık çatlak ve kırıklar itina ile tamir edilir. Koltuğunuzun amortisöründe meydana gelen bozulmalar uzman ekiplerimiz tarafından tespit edildikten sonra tamiratına başlanır. İlk aldığınız günkü konforuna dönen koltuklarınız maliyet yönüyle sizlere ekonomik bir kazanım sunar. Yeni bir koltuk almak yerine Koltuk tamiri için tercih edebileceğiniz en uygun adres olan firmamıza koltuklarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti prensibini esas alarak çalışmalarını sürdüren firmamız, ekonomik tamir fiyatları ve yedek parçaları ile sizleri oldukça memnun edecektir.

Koltuk Tamiri

Koltuklarınızda meydana gelen deforme, yırtık, çatlak ve yanıklar koltuklarınızın görüntüsünden ve konforundan tamamen ödün verirler. Koltuğunuz çok konforlu ve gösterişli bir koltuk olsa daha koltuğunuzda meydana gelen bu değişimler sizi hem rahatsız edecek hem de koltuğunuzun görünümünü kötüleştirecektir. Bu yüzden oturma koltuğu başta olmak üzere birçok koltuk çeşidinin döşeme ve tamir işlemlerini yapan firmamıza koltuklarınızı teslim ederek yeni bir koltuk tamiri ile koltuğunuzu ilk günkü haline getirebilirsiniz.

Yeniden koltuk almanıza gerek kalmadan tertemiz canlı koltuk döşeme ve tamir modellerimizden birini tercih ederek koltuklarınızı en iyi malzemeler ile döşetebilirsiniz. Koltuk tamiri hizmeti almak için bir telefon kadar sizlere akın olan firmamızı arayabilir ve en güzel döşemelerimiz ile koltuklarınıza ilk günkü canlılığında bir döşeme işlemi yaptırabilirsiniz. Tekirdağ koltuk döşeme firması olarak sizlere pırıl pırıl tertemiz bir koltuk tamiri veya koltuk döşemesi için hizmet veren ve her daim sizler için en uygun fiyatlarıyla hizmet vermeye devam ediyoruz.

admin